З бюджету Черкаського району виділено гроші на виплату допомоги учасникам АТО, їхнім родинам та родинам поранених бійців.

На реалізацію заходів районної програми «Турбота на 2014-2020 роки» з бюджету Черкаського району вже виділено 99 тисяч гривень на виплату одноразової допомоги учасникам АТО, їхнім родинам та родинам поранених бійців. Про це повідомив голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв.

Крім цього, для соціального захисту та надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО та їхнім родинам, документом «Заходи та обсяги фінансування на виконання районної програми «Турбота на 2015 рік», затвердженим рішенням сесії районної ради, передбачено витрати, пов’язані зі звільненням сімей учасників АТО від квартплати, зі стаціонарним лікуванням поранених, придбанням для них санаторно-курортних путівок, проведенням капітального ремонту або придбанням житла. Пільги та компенсації цій категорії громадян будуть надаватися в міру надходження коштів до районного бюджету та бюджетів сільських, селищної рад.

 За інформацією відділу інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату Черкаської райдержадміністрації
черкаси черкассы ато сегодня гроші бійці допомога помощь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии