ДАІ Черкаської області отримала мобільні термінали, за допомогою яких водії можуть сплатити штраф на місц

Державтоінспектори Черкаської області отримали мобільні термінали для оснащення автопатрулів. Представники «Ощадбанку» передали Державтоінспекції 45 мобільних терміналів.

Підрозділи ДАІ області вже отримали мобільні термінали, за допомогою яких водії можуть сплатити штраф на місці. Кількість платіжних терміналів визначалась в залежності від кількості мешканців населеного пункту, в якому знаходиться підрозділ ДАІ та кількості автопатрулів.

Скористатися відповідною послугою можна тільки при сплаті штрафу за порушення Правил дорожнього руху. Вибір способу оплати штрафу цілком залежить від бажання водія. Порушник вирішує сам скористатися терміналом або здійснити оплату в банківській установі. У використанні термінали зручні, інспектор повинен лише внести номер протоколу і суму. Після цього водій відразу отримає квитанцію про сплату штрафу. Перевага мобільного термінала в тому, що штраф можна сплатити прямо на місті, як в вихідний так і в святковий день.

Порушення, за які передбачено вилучення посвідчення водія або санкція статті передбачає вирішення справи в суді, такий оплаті не підлягають.

Державна Автомобiльна Iнспекцiя Черкаської Областi
черкаси черкассы даі мобільний термінал штраф
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии