• Головна
  • Черкащанам на замітку: сім способів сплатити комуналку
09:59, 26 березня 2015 р.

Черкащанам на замітку: сім способів сплатити комуналку

Щомісяця в більшості черкасців виникає потреба в оплаті комунальних платежів, Інтернету, телефону тощо. Довжелезні черги, що  крадуть дорогоцінний час, додаткові комісії за сплату певних послуг - все це неабияк нервує. За для сбереження часу та сил можна використати переваги сучасного банкінгу та сплатити рахунки як мінімум сімома способами.

Черкащанам на замітку: сім способів сплатити комуналку, фото-1

В ПриватБанку працює одразу декілька каналів для оплати комунальних платежів:

Черкащанам на замітку: сім способів сплатити комуналку (фото) - фото 2

Черкащанам на замітку: сім способів сплатити комуналку (фото) - фото 2

  • Каса відділення - найбільш стандартний та вже звичний для всіх спосіб оплати рахунків. Однак, цей спосіб має певні недоліки -  комісія за платіж в касі є найбільшою (мінімум - 3 грн), і може сягати 1% від суми платежу (залежить від договору, який підприємство уклало з Банком). До того ж, клієнти витрачають більше часу на оплату рахунків в тих випадках, коли до каси є черга.

  • Термінали самообслуговування - автоматизовані системи розрахунків, які не вимагають присутності спеціалістів для проведення платежів. Оплата можлива як за допомогою картки, так і готівкою. Комісія - до 2 грн (Інструкція)

  • Приват24 - Інтернет-банк, в якому клієнти мають змогу самостійно оплатити комунальну послугу просто вказавши свою адресу та необхідні реквізити. Комісія за оплату - до 1 грн (Інструкція).

  • Мобільний додаток Приват24 (для iOS та Android) - будь-які фінансові операції, в тому числі і комунальні платежі, будуть доступні з мобільного телефону – комфортно та в будь-який час, без вихідних і перерв. Комісія за оплату - до 1 грн (Інструкція)

  • Платежі за безкоштовним телефоном 3700 - унікальна послуга, з якою клієнти можуть здійснювати банківські операції здійснивши лише один телефонний дзвінок. Для оплати комунального рахунку потрібно просто набрати номер 3700 з мобільного телефону, повідомити оператора номер картки, з якої буде здійснюватися платіж, куди та за яку послугу переказати гроші (найменування послуги та підприємства, на користь якого здійснюється платіж, його реквізити), реквізити платника, період оплати, покази лічильників та суму платежу. Комісія за платіж - 4 грн. (Інструкція).

  • Регулярний платіж - клієнт вказує реквізити одержувача платежу, суму та періодичність списання коштів, після чого банк у визначений час регулярно перераховуватиме гроші з картки клієнта на рахунок підприємства – постачальника комунальних послуг. Існує два види послуги: регулярний платіж з фіксованою сумою - клієнт сам визначає суму платежу, і вона не змінюється протягом усього часу, на який оформлено послугу (наприклад, оплата за Інтернет), та регулярний платіж за надісланими рахунками - у цьому випадку з рахунку клієнта списується конкретна сума, яку зазначив банку постачальник послуг (наприклад, оплата за газ). Комісія за проведення платежів - 0 грн (Інструкція).

  • Мобільний додаток Фотокаса (для iOS та Android) - просто надзвичайний додаток, за допомогою якого можна здійснити платіж з мобільного телефону в один клік. Потрібно всього лише сфотографувати квитанцію (наприклад, за газ або Інтернет) та натиснути кнопку “Надіслати” (фото квитанції буде надіслано до ПриватБанку) - співробітники ПриватБанку оплатять рахунок. Після цього клієнт одержить SMS із підтвердженням оплати та за бажанням отримає квитанцію про оплату на e-mail. Комісія за проведення платежів - 0 грн (Інструкція).

Отож, можливостей для оплати комунальних послуг в ПриватБанку є дійсно багато і клієнт сам може обрати той варіант, який для нього найбільш вигідний та зручний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #приватбанк #кредит #деньги
Оголошення
live comments feed...