Співробітники підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Черкаській області викрили хабарника в лавах ДФС

23 березня 2015 року близько 14 год. біля приміщення Золотоніської ОДПІ співробітники Головного управління власної безпеки ДФСУ, відділу власної безпеки головного управління ДФС у Черкаській області та УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області затримали за отримання 15 тис. гривень хабара старшого оперуповноваженого оперативного управління ДПІ у м.Черкасах. Вказану суму він вимагав та отримав від посадової особи підприємства за нездійснення заходів відносно посадовця.

Факт зарахування коштів задокументовано. До порушника застосована міра запобіжного заходу – утримання під вартою.

Відділ власної безпеки головного управління ДФС у Черкаській області постійно проводить системну профілактичну роботу та заходи з упередження корупційних правопорушень.

«Для забезпечення високого рівня поставлених завдань фіскальна служба області потребує висококваліфікованих і високоморальних працівників. Завдяки повідомленням бізнесу і громадськості, завдяки системній і копіткій роботі відділу власної безпеки ми позбавляємось баласту. В головному управлінні не працюватимуть злодії і хабарники. Це принципово», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць і в черговий раз закликав одразу повідомляти про будь-які протиправні дії працівників служби за номером телефону довіри 33-91-81, або за номером спеціальної гарячої лінії 33-91-34.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
черкаси черкассы дфс хабар робітник работник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии