Консультації з питань податкового та митного законодавства черкащани можуть отримати у Контакт – центрі ДФС

Державна податкова інспекція у м. Черкасах доводить до відома суб’єктів господарювання та фізичних осіб, що отримати якісні консультації з питань податкового, митного законодавства та законодавства щодо єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування можна у фахівців Контакт-центру ДФС України.

Щоб уникнути множинного трактування положень законодавства, відповіді на звернення надаються з використанням Бази знань. Це автоматизована база уніфікованих відповідей, яка налічує 12,4 тис. запитань-відповідей. База постійно оновлюється та підтримується в актуальному стані.

Крім того, для зручності суб’єктів господарювання фахівці кол-центру постійно інформують їх про зміни у податковому, митному законодавстві та законодавстві з питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, надсилаючи за бажанням платника таку інформацію електронною поштою. Базу знань розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби України у банері «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», розділ «Запитання-відповіді».

Відповіді працівниками Контакт-центру надаються з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі) за тел. 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та тел. (044)-454-16-13 (за тарифами ВАТ Укртелеком). Запитання фахівцям також можна надсилати на e-mail: [email protected]

ДПІ у м. Черкасах

Державна податкова інспекція у м. Черкасах
черкаси черкассы дпі дфс податок митний контроль єсв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии