23,8 млн гривень заборгували підприємства Черкаської області своїм працівникам.

23,8 млн грн заборгували станом на 20 березня підприємства Черкаської області своїм працівникам. Про це під час засідання Тристоронньої соціально-економічної ради Черкащини повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Шимчук. Повідомляє ПРОЧЕРК

Порівняно з 1 січня сума заборгованості по зарплатах в області зросла на 1,5 млн грн або на 6,9%. Загальна кількість підприємств-боржників становить 72, і левова частка з них – це філії облавтодору. Борги з зарплати є в усіх містах області, але найбільше їх – у Черкасах (8,2 млн грн) та Смілі (4,5 млн грн).

11,1% всієї заборгованості припадає на державні підприємства, 16,2% – на комунальні й 72,1% – на підприємства інших форм власності.

Із державних підприємств найгірша ситуація – на «Іваньківському цукровому заводі» та «Златодарі». Із комунальних підприємств проблемними є «Аеропорт Черкаси» і «Облпаливо», які підпорядковані обласній раді. Заборгованість цих підприємств становить 60% боргу всіх комунальних підприємств області.

Із підприємств іншої форми власності найбільшими боржниками є смілянська філія ТОВ «Еліт», ДП «Центрукргеологія», ДП «Черкаський облавтодор», філія концерну «Техвоєнсервіс».

Як зазначив голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, крім заборгованості, суттєвою проблемою є неповна зайнятість працівників у бюджетних установах, хоча ситуація з виплатою зарплат тут офіційно вважається благополучною.
ПРОЧЕРК
черкаси черкассы зарплатня зарплата борг долг работники працівники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии