В Черкасах провели рейд проти паркування на газонах та тротуарах

Проблема паркування автомобілів на газонах міста Черкас є досить актуальною. Автомобілів стає все більше, а місць для паркування не вистачає. Деякі паркуються таким чином через необізнаність, а деякі водії не гребують паркуванням просто там, де зручно - на газонах та тротуарах. Втім, це не може бути виправданням для водіїв, які заїжджають на газони і залишають там свої транспортні засоби.

Так, 20 березня, з метою недопущення порушення природоохоронного законодавства громадянами, знищення або пошкодження газонів та інших об’єктів озеленення в населених пунктах, було проведено спільні рейдові заходи на території міста Черкаси працівниками Державної екологічної інспекції у Черкаській області разом з Державтоінспекторами міста Черкаси.

Зелені насадження відносяться до спеціальних насаджень на території міста і відіграють значну роль в екосистемі Черкащини. На порушників адміністративного законодавства складали протоколи. За дане правопорушення згідно ч. 1 ст.122 КУпАП передбачено штраф від п’ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (255-340 гр.).

Державна Автомобiльна Iнспекцiя Черкаської Областi
черкаси черкассы даі газон тротуар рейд штраф
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии