В дорозі можуть трапитися різні ситуації. В першу чергу – це аварія, під час якої автомобіль може отримати значні пошкодження. Під час аварії страждають також пасажири та водій. Погашати збитки не хочеться нікому, для цього треба заключати договір зі страховою компанією.

Послугу зі страхування автоцивілка виконують усі страхові компанії України, тому що у нашій державі воно обов’язкове. Головною перевагою автоцивілки є те, що зі застрахованого водія знімається відповідальність за пошкодження чужого автомобілю та шкоду здоров’ю людини.

Компанія ВУСО пропонує оформити страхову автоцивілку, не виходячи з дому. Для цього клієнт має зайти на сайт компанії. З клієнтом складають договір. Для складання документу треба мати наступний перелік документів: паспорт та ідентифікаційний номер, водійське посвідчення, технічний паспорт. Потрібно вказати про технічний стан автомобілю. Якщо людина має пільги на отримання страхового полісу, треба пред’явити підтверджуючий документ.

Компанія «ВУСО» виконує послугу прозоро та якісно. Розрахувати вартість автоцивілки на її сайті. Маючи усі необхідні документи, треба ввести у форму дані, та натиснути кнопку «Розрахувати». На екрані з’явиться сума страхової сплати.

Онлайн-страхування має безліч переваг. Клієнт отримує поліс про страхування абсолютно безкоштовно. ВУСО постійно проводить акції, т ому ви можете застрахувати автомобіль, майно по найвигіднішій ставці.

Найголовніше, що у випадку ДТП, клієнт стовідсотково отримує страхову сплату. У страховій практиці інших компаній часті випадки, коли страховик відмовлявся від сплати пошкоджень. ВУСО цінує свою репутацію, тому дає гарантії клієнту. Клієнтоспрямованність – характерна риса страхової компанії «ВУСО». Скористатися послугами ВУСО можна у будь-якому регіоні.