Більше півсотні юнаків та дівчат вели боротьбу в чемпіонаті Черкас з настільного тенісу

 Більше півсотні юнаків та дівчат вели боротьбу в чемпіонаті Черкас з настільного тенісу. Вони визначали переможців та призерів у двох вікових категоріях – серед кадетів та міні-кадетів. Потому, за результатами змагань, сформують збірну міста для участі в чемпіонаті області. Повідомляє Черкаський спорт з посиланням на "Vikka.ua".

Більше півсотні юнаків та дівчат вели боротьбу в чемпіонаті Черкас з настільного тенісу (фото) - фото 1

    Першу вікову категорію склали учасники 2000-2003 років народження. Другу – спортсмени 2004 року народження та молодші. Вони вели боротьбу в одиночному розряді.У турнірі кадетів серед юнаків переміг Олександр Мальований. Серед дівчат найсильнішою стала Аліна Каюда. Змагання міні-кадетів виграли Даніїл Красільніков і Каріна Полякова.
Більше півсотні юнаків та дівчат вели боротьбу в чемпіонаті Черкас з настільного тенісу, фото-1
Анатолій Лихацький, директор Черкаської КДЮСШ: "За результатами цих змагань відберемо збірну Черкас для участі в чемпіонаті області та чемпіонаті України серед кадетів та міні-кадетів".
    Чемпіонат області в цих вікових категоріях наприкінці квітня прийматиме Умань. А до цього черкаські тенісисти ще розіграють нагороди в чемпіонаті міста в парному розряді.
Черкаський спорт
черкаси черкассы спорт тенис пинг понг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии