В одному з райцентрів Черкащини регіонали знову рвуться до влади

«Поки ми воювали з загарбником, поки ми ховали своїх загиблих героїв, «регіонали» готували своє повернення до влади», – пише у своєму дописі у «Фейсбуці» під заголовком «Що відбулося насправді з перевиборами голови районної Ради у Корсуні-Шевченківському?» керівник Самооборони Майдану м. Корсуня-Шевченківського Олег Собченко. Повідомляє ПРОЧЕРК

«Маючи 2/3 голосів у Районній раді весь рік вони саботували роботу , кожної сесії заледве вистачало голосів для кворуму, але в цей день їх було 35 ( як ніколи ), був навіть Івашкевич, так, той самий заступник Тулуба. Все для того, аби змусити Гаркушу підписати заяву про звільнення, а потім обрати головою Районної Ради керівника штабу партії регіонів на виборах 2012року, який особисто приймав участь у формуванні та відправці загонів «тітушок» на антимайдан - Гайдая.

Звичайно, вони теж підготувалися заздалегідь. Перевірка КРУ виявила якісь порушення в роботі апарату голови Районної Ради, через що чинного голову оштрафували, коштів для погашення він не мав, але бухгалтер підказала йому добрий давно випробуваний крок – перекрити штраф премією, за яку мусять згодом проголосувати депутати. Отримавши гарантії від тих самих регіоналів, Гаркуша підписав розпорядження. Так, через 15тисяч премії, яку ніхто фактично не отримав(бо вона повернулася у бюджет), регіонали, які НАСПРАВДІ керували десятиліттями у районі (Пустовіт, Рябошапка та інші) зробили собі статки на корупції та розкраданні , тепер роблять головним «корупціонером» лікаря, який на хвилі Революції Гідності прийшов до керівництва районною Радою, але через свою недосвіченість у підлих кулуарних методах боротьби за владу, довірливість, був підставлений і змушений написати заяву про звільнення.

Влада у районі потрібна «регіоналам» для того, щоб отримати доступ до бюджету, та владу над сільськими головами, а вже вони , звичним робом , нагнувши голови, забезпечать голосування у районі за потрібних кандидатів (ще й зароблять на цьому). Все тому, що Революція Гідності відбулася далеко не для всіх, а зубожіння та війна призвели до настроїв розчарувань та зневіри , навіть у тих людей, що були на Майдані…

Хіба побачивши смерть побратимів ми мусимо скласти руки в, дозволити 35 чи 40 «колишнім» керувати своїм майбутнім? Може їм пора не пенсію? Більша частина з них вже й так «інваліди». Народна Рада Корсунь-Шевченківського району та Самооборона Майдану закликає вийти на віче, аби проголосити протест «регіоналам» , що знову рвуться захопити владу у районі.

24.03 о 9,00 чекаємо всіх небайдужих корсунчан на збір до приміщення районної Ради, аби прийняти участь у продовженні сесії, де «регіонали» планують обрати «регіонала» ще й заступником голови районної Ради. Ми, як і рік тому, ввічливо порадимо їм поводитися чемно, і не пхатися у владні крісла, щоб не будити народний гнів Корсуня. Що можуть згуртовані корсунці протиставити «тітушкам»- ми вже показали у буремному лютому 2014 року, коли на блок- посту палали «тітушковози», – пише активіст.

ПРОЧЕРК
черкаси черкассы риги пр влада район повернення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии