Дахнівка фактично відрізана від Черкас

У Черкасах автобусний маршрут №14 вже 3 дні поспіль не виконує рішення міськвиконкому № 308 від 20.03.2015 і не здійснює рух за маршрутом за старим графіком. Жителі мікрорайону Дахнівка залишились фактично відрізаними від міста. Інформують Черкащани LIVE з посиланням на ПроВсе.

“Люди сьогодні зранку просто плачуть, при чому це – “не сльози розчулення”, а сльози розпачу. Старенький дідусь йшов у лікарню, впав біля двору, бо ноги втомилися. Вийшли люди з дворів підняли його, завезли в лікарню. На це дивитися не має моральних сил, – повідомила дахнівчанка Lyudmila Tkachenko у Facebook.

А Ви вмовляєте перевізника працювати? Мене ніхто не вмовляє виконувати мою роботу. Наштовхує на думки, що є інші домовленості у владних кабінетах. Рішення прийняте МВК в п’ятницю, про те, що з 20 березня перевізник 14 маршруту повинен повернутися працювати за старим графіком на вихідних та сьогодні не виконується”.

Хронологія подій:

В неділю близько 20 мешканців Дахнівки провели пікет проти дій перевізника та поспілкувались з депутатом Миколою Мирзою,  який повідомив що перевізник Копієвський не планує виконувати рішення МВК, секретар міської ради Олександр Радуцький повідомив що у понеділок буде піднято питання про припинення угоди  з порушником а працівники управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв’язку МВК навіть складали акти про порушення маршрутом №14 (мікрорайон «Дахнівка» – вантажний порт) розкладу власного руху.

Олександр Радуцький :

“В понеділок будемо збирати виконком.Розриваємо угоду з підриємцем за порушення умов. Також на його місце ставимо іншого.Визначимося на виконкомі.”

Дахнівка фактично відрізана від Черкас, фото-1
ЧЕРКАЩАНИ [LIVE]
черкаси черкассы 14 автобус маршрутка дахнівка дахновка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии