• Головна
  • Переселенці з Донбасу відвідали Черкащину
18:17, 23 березня 2015 р.

Переселенці з Донбасу відвідали Черкащину

21 березня переселенці з Донбасу відвідали Чигиринщину. Зокрема відомий дуб славетного Максима Залізняка та село Мельники, де відбулося святкування весни.

На святі «Весняний птах – птах Миру» було виконано традиційне зазивання птахів, організовано ярмарок дитячих виробів, акція з посадки дерев та майстер-класи по виготовленню ляльок-мотанок.

Усі охочі могли подивитися виставу від театру «Сучасник» та переглянути фільм «Птахи Холодного Яру».

Олександр Петрович Лавриненко - керівник громадської організації «Спільнота Біженців з Донецька та Сходу України» висловив подяку організаторам та, зокрема, КП «Агентству розвитку Черкащини» в особі Анатолія Хмільківського за надану можливість переселенцям з Донбасу відвідати це свято та дізнатися звичаї, побачити історичні місця Черкащини.

Агенство розвитку Черкащини організувало поїздку для біженців з Донбасу

Агенство розвитку Черкащини організувало поїздку для біженців з Донбасу

«Ми жителі різних міст зі Сходу України, потерпілі від військових дій, які втратили житло та роботу, деякі втратили рідних та близьких. Ми бажаємо жити і працювати, бажаємо не боятися виходити на вулицю, бажаємо безкарно любити свою Батьківщину. Ми потребуємо підтримки і порозуміння інших громадян України, якими є і ми. Саме в такі моменти я розумію, що ми єдині в своїх думках, бажанні миру та добробуту» - зазначив Олександр Петрович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...