Керманич Черкаської ОДА на селекторній нараді звернув увагу на незадовільний стан доріг.

На вранішній селекторній нараді, що відбулася в Черкаській облдержадміністрації, керівник області Юрій Ткаченко звернув увагу на незадовільний стан доріг. Повідомляє ПРОЧЕРК

– Їдучи днями трасою, я нарахував 5 автомобілів, водії яких міняли колесо. Зокрема, це стосувалося київського напрямку. Дороги в поганому стані. Тож звертаюсь до комісаріату: може, представникам Служби автомобільних доріг у Черкаській області видати путівки на фронт? – висловився Юрій Ткаченко.

Він заявив, що дає тиждень відповідним службам на вирішенням питання доріг.

– Мене хвилює те, що дороги ремонтуються не навесні, а восени. А ремонт потрібен негайно! – сказав Юрій Олегович.

Серед присутніх він попросив піднятися керівника Служби автомобільних доріг, однак на селекторі був лише його заступник. Сам же керівник Андрій Мартинюк, як повідомив його заступник, – на лікарняному.

– Більше місяця на лікарняному?! – здивувався Юрій Ткаченко.

Він порадив заступнику Мартинюка їхати в Київ та вирішувати питання фінансування ремонту черкаських доріг, бо у підсумку, мовляв, знову влада буде винна.

Присутній на селекторній нараді заступник Ткаченка В’ячеслав Горобець пообіцяв на спеціальній комісії проконтролювати це питання, а також детальніше поцікавитися здоров’ям Мартинюка.

ПРОЧЕРК
черкаси черкассы дороги ткаченко ремонт ода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии