Цьогоріч на Черкащині на проведення громадських робіт із місцевих бюджетів виділили понад 488 тис. гривень

Цьогоріч в Уманському районі на проведення громадських робіт із благоустрою населених пунктів із місцевих бюджетів виділили понад 488 тис. гривень. Роботи здійснюватимуть безробітні, які сьогодні перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

Уманський районний центр зайнятості станом на 18 березня уклав договори з 45 сільськими радами, відповідно до чого на громадські роботи направлено майже 100 осіб, зокрема 5 переселенців. З 15 березня до 15 травня вони будуть дбати про озеленення та поліпшення санітарного стану Уманщини.

− В умовах нестачі робочих місць для постійної зайнятості населення особливе значення мають громадські роботи. Проведення двомісячника є важливою та актуальною подією на Уманщині. Окрім того, що він забезпечує безробітних роботою, це є невід’ємною частиною наведення порядку в селах району. Охочих долучитися до громадських робіт близько сотні. Вони, передусім, розпочали із прибирання парків, вулиць, пам’ятників, кладовищ та територій за межами сіл, − зазначив директор Уманського районного центру зайнятості Василь Скрипник.

 

За інформацією відділу з суспільно-політичних питань, регіонально-інформаційної політики
та зв’язків із засобами масової інформації апарату Уманської райдержадміністрації
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
черкаси черкассы работі безработные центр зайнятість
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии