• Головна
  • У Черкасах пройде Міжнародна конференція за участі посла Польщі в Україні Генрика Літвіна
12:26, 23 березня 2015 р.

У Черкасах пройде Міжнародна конференція за участі посла Польщі в Україні Генрика Літвіна

27 березня о 9.30 у малій сесійній залі Будинку рад відбудеться Міжнародна конференція «Громадські ради як механізм співпраці влади і громадськості. Польській досвід та українські реалії і перспективи».

Конференція проходить у рамках проекту «Активні Громадські ради: сприяння співпраці громадського суспільства з державною адміністрацією в Черкаській області», який реалізується Фондом ВІКНО НА СХІД спільно з Черкаською обласною організацією Комітету виборців України за підтримки облдержадміністрації, Громадської ради при ОДА та облради.

Проект перебуває під почесним патронатом Надзвичайного і Повноважного посла Республіки Польща в Україні пана Генрика Літвіна, якій особисто відвідає конференцію. Також у заході візьмуть участь депутат Сейму Республіки Польща Марцін Свенціцькі, депутат Верховної Ради України Олександр Черненко, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко, експерти і фахівці з питань місцевого самоврядування Польщі та України.

До участі в конференції запрошуємо представників громадських рад, активістів громадських об’єднань, представників органів місцевого самоврядування, політиків, депутатів, представників ЗМІ та інших зацікавлених осіб.

Для цього потрібно зареєструватися до 12:00 25 березня в он-лайн формі https://docs.google.com/forms/d/18FJCojLXu6doWgFegpOwN6yfKSixqAgZvprms9n0Gps/viewform

Контактні особи: Максим Михлик 093 1212912, Вікторія Феофілова 063 6238872. E-mail: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #ода #ткаченко #польща #польша #посол #конференция
Оголошення
live comments feed...