• Головна
  • Розшукуються ВЕЛОактивісти для напрацювання ВЕЛОстратегії Черкас
16:00, 21 березня 2015 р.

Розшукуються ВЕЛОактивісти для напрацювання ВЕЛОстратегії Черкас

Вперше Черкаси мають шанс отримати основоположний документ велосипедного розвитку міста – велостратегію. Робоча група працюватиме у партнерстві з експертами проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, що втілюється у 2014-2017 рр. за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Участь у робочій групі візьмуть місцеві експерти з планування міста, представники міської влади, ДАІ та велоактивісти міста.

Для участі у робочій групі велоактивістам необхідно заповнити анкету bit.ly/velo-strateg та бути готовими приділити час на її напрацювання.

Для найбільш ефективного напрацювання стратегії передбачено також з’ясування «портрета» черкаського велосипедиста. Відповідну анкету велокористувачам пропонується заповнити за гіперпосиланням bit.ly/velo-face.

Велостратегія напрацьовується в рамках проекту «ВелоЧеркаси», ініційованого Фундаціїю «Паритет» та ГО «Велопартуль» у партнерстві з виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Партнером у напрацюванні стратегії виступає Асоціація велосипедистів Києва та Центр соціальних та ділових ініціатив.

Перша зустріч робочої групи відбудеться 23-24 березня 2015 року з 11:00 до 17:00. Процес роботи передбачає використання новітніх методик, для яких необхідно простір. Тому місцем проведення цієї  зустрічі обрано територію ВАТ « ТЕМП» Вітається приїзд на велосипедах.

Контактні особи: Сергій Слинько (тел. 0938633688, 0674731152), Андрій Поліщук (тел. 0976444422).
88_18
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #велосіпед #рада #велостратегия
Оголошення
live comments feed...