• Головна
  • Черкасці можуть економити на оплаті інтернет-провайдерам
11:50, 20 березня 2015 р.

Черкасці можуть економити на оплаті інтернет-провайдерам

Відтепер черкасці можуть економити на оплаті за свій Інтернет. Компанія Мега Стайл, що є відомим інтернет-провайдером в регіоні, та Черкаська філія ПриватБанку ввели безкомісійну оплату за Інтернет у терміналах самообслуговування.

“Якщо інші термінали, якими користуються люди для оплати, беруть комісію за послуги, то у наших терміналах оплатити інтернет Мега Стайлу можно без комісій, - розповідає Оксана Калашнікова, консультант відділу самообслуговування. - Крім того, оплата в наших терміналах значно простіша, оскільки на експрес-панель виведена окрема кнопка оплати, а консультант ПриватБанку завжди готовий допомогти вам у будь-якому банківському питанні”

Миттєве поповнення особового рахунку абонента, зручне розташування терміналів ПриватБанку, яких вже більше 400, є незаперечним пріоритетом при здійсненні оплат.

"З метою спрощення оплати провайдеру через наші термінали самообслуговування ми провели роботу з виведення окремої кнопки на стартову панель терміналу, - говорить керівник напряму термінальної та банкоматної мережі Черкаської філії ПриватБанку Тихонов Роман. - Вже зараз наші термінали мають таку функцію. Виведений логотип Мега Стайлу в ТОП в розділі “Популярне” - Інтернет надасть можливість сплачувати послугу швидко та зручно. А підключення послуги регулярний платіж на поповнення Інтернету, допоможе користуватися ним ще зручніше".

При здійсненні обмінних операцій клієнтами банку не потрібно додаткового підтвердження особи - пластикова картка ПриватБанку дозволяє це зробити автоматично.

Найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку йде в ногу з часом. На даний момент він є одним з найбільш високотехнологічних банків світу. Зараз тільки в Черкаській області працює 233 банкомати і 426 терміналів самообслуговування. А 88 відділеннь ПриватБанку обслуговують клієнтів у всіх районах міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #интернет #приватбанк #экономия
Оголошення
live comments feed...