З кінця березня два нові регіональні поїзди з’єднають Черкаси та Кіровоград із Києвом

Укрзалізниця з кінця березня призначає два нові регіональні поїзди, які курсуватимуть за маршрутами Черкаси – Київ та Кіровоград – Київ. Це пробні маршрути для вивчення пасажиропотоку.

Так, починаючи з 29 березня через день по непарних числах почне курсувати поїзд № 788/787 Київ – Черкаси. Поїзд відправлятиметься із Києва о 7:21 та прибуватиме до Черкас о 11:15. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 16:00 та прибуватиме до столиці о 21:31.

Поїзд робитиме зупинки на станціях Миронівка, Корсунь, Городище, Цвіткове та ім. Тараса Шевченка. Наразі між Києвом та Черкасами курсує транзитний поїзд № 147/148 Київ – Одеса.

Починаючи з 30 березня через день по парних числах курсуватиме поїзд № 790/789 Київ – Кіровоград. Він відправлятиметься із Києва о 7:21 та прибуватиме до Кіровограда о 13:20. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 14:00 та прибуватиме до столиці о 21:31.

Поїзд робитиме зупинки на станціях Миронівка, Корсунь, Городище, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам’янка, Фундукліївка та Знам’янка. Наразі сполучення між Києвом та Кіровоградом забезпечується завдяки безпересадковим вагонам у складі поїзда № 76 Київ – Кривий Ріг.

Залізничники постійно проводять аналіз пасажиропотоку та вживають заходів для оптимізації графіку руху пасажирських поїздів.

Нагадаємо, що інформацію про наявність вільних місць у поїздах, вартість проїзду, час відправлення поїзда та маршрут його курсування можна переглянути у будь-який час за допомогою онлайн-системи http://booking.uz.gov.ua.

УКРЗАЛІЗНИЦЯ
черкаси черкассы потяг поезд киев кировоград
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии