• Головна
  • Прокуратура Черкаської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконної діяльності «конвертаційного центру»
10:20, 19 березня 2015 р.

Прокуратура Черкаської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконної діяльності «конвертаційного центру»

Прокуратурою області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної діяльності «конвертаційного центру», який надавав послуги з формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку на територіях області та міста Києва. Повідомляє ВЧАСНО

Так, працівники фіскальної служби виявили групу осіб, яка організувала діяльність ряду підприємств з ознаками фіктивності та, використовуючи реквізити цих підприємств, з метою конвертації безготівкових грошових коштів проводила незаконні операції.

Своїми діями вказаний «конвертаційний центр» сприяв третім особам у штучному формуванні податкового кредиту з податку на додану вартість та отриманні податкової вигоди у вигляді заниження суми ПДВ, що підлягала б сплаті до бюджету. Упродовж 2012-2015 років загальна сума «проконвертованих» коштів становить близько 50 млн грн. З

а даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в Черкаській області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати обов’язкових платежів) КК України.

На даний час у кримінальному провадженні здійснюється відпрацювання підприємств, які користувалися вказаними послугами, та збираються докази здійснення безтоварних операцій з використанням фіктивних суб’єктів господарської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #конвертація #центр #прокуратура
Оголошення
live comments feed...