Комісія вирішує, списати чи відремонтувати черкаські тролейбуси

Проект рішення «Про надання дозволу на списання з балансу комунального підприємства «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради» основних засобів», яким передбачається списати 6 тролейбусів, розглядатимуть на комісії.

Про це пише на своїй сторінці у “Фейсбуці” депутат міської ради Ольга Колісник. За словами директора КП «Черкасиелектротранс», капітальний ремонт цих тролейбусів буде вартувати близько 700 т.грн., тоді як придбати новий тролейбус можна приблизно за 2 млн.грн. Капітальний ремонт КП «Черкасиелектротранс» самостійно виконувати не може, так як не має ліцензії. Для ремонту потрібно тролейбуси доставити до Вінниці. Поточний ремонт тролейбусів КП проводить самостійно. Капітальний ремонт кузову також може виконати самостійно. А от для капітального ремонту електродвигунів потрібні послуги електролабораторії, якої не має на КП.

На думку більшості членів комісії, капітальний ремонт треба спробувати проводити власними силами – це і економія на доставці тролейбусів, і робочі місця для черкащан. Наразі директор КП «Черкасиелектротранс» має за рекомендацією комісії надати перелік необхідного обладнання та робіт (калькуляцію чи кошторис) на дві одиниці тролейбусів (одинарний та «гармошку»). “Звичайно, при наявності коштів, краще було б закупити нові тролейбуси та не ремонтувати старі, – пише Ольга Колісник. –  Але в умовах нинішнього стану в бюджет розвитку міста закладається придбання лише 15 одиниць тролейбусів. І було б добре, щоб ця дія бюджету була виконана. Наразі ж маємо старі тролейбуси. Взагалі, за словами директора КП «Черкасиелектротранс» місто має 127 км мережі і має потужність для одночасного курсування 409 тролейбусів.

Наразі по місту курсує лише 43 тролейбуси – тобто 10% від можливого. А мережа утримується і підприємство несе збитки”. За словами депутата, більшість комісії підтримує думку, що в даній економічній ситуації треба виходити з того, що маємо, і намагатись збільшити рухомий склад тролейбусного парку – паралельно з придбанням нових тролейбусів потрібно вивчити можливість капітального ремонту «старих» тролейбусів в своєму місті власними силами.

Вчасно
Черкаси тролейбуси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии