Черкаські депутати попросили головного міліціонера області й прокурора перевірити роботу голови департаменту ЖКГ

На сесії міської ради депутати попросили головного міліціонера області й прокурора перевірити роботу голови департаменту ЖКГ Андрія Наумчука. Повідомляють Новини Черкащини

Свободівець Юрій Ботнар звернувся до прокурора міста Черкаси Сергія Пидорича з проханням перевірити укладений договір підряду на ремонт зливової каналізації по вулиці Гоголя. 

– Роботи повністю не виконані, на дорозі розлилася калюжа. Крім того, із бюджету витратили 320 тисяч грн замість можливих 30 тисяч, тобто вартість завищено у 10 разів, що має свідчити про корупційну складову. Тому прошу притягнути до відповідальності винних у витраті бюджетних коштів посадових осіб, – зачитав депутатський запит Юрій Ботнар. 

Депутат міськради Руслан Зоря звернувся до головного міліціонера області Владислава Пустовара із проханням перевірити проектну документацію та з’ясувати чому на відремонтованій вул. Одеській за дощової погоди збирається вода, яка через кілька сезонів може зруйнувати дорожнє покриття. Договір із підрядником теж підписував директор департаменту ЖКГ Андрій Наумчук.  Депутати міської ради підтримали обидва запити 41 та 42 голосами відповідно.   

Новини Черкащини
черкаси черкассы міська рада прокурор перевірка депутат
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии