За результатами позапланового внутрішнього аудиту у роботі черкаського казначейства знайшли низку порушень

За результатами позапланового внутрішнього аудиту місцевого казначейства було встановлено факти не дотримання ним вимог нормативно-правових актів та Бюджетного кодексу України. А також – не забезпечення черговості платежів.

Така перевірка здійснювалася на початку лютого Державною казначейською службою України. Про її результати сьогодні повідомив секретар міської ради Олександр Радуцький.

Так, згідно з висновками перевірки, наданих Олександром Романовичем, упродовж досліджених операційних днів 2014-2015 років управлінням казначейства не забезпечено черговість оплати 335 платіжних доручень за незахищеними напрямами видатків на загальну суму 2 422,1 тисяч гривень. Разом із тим, 60 платіжних доручень на суму 1 184,6 тис. грн. прийняті до виконання при відсутності в обліку відповідних бюджетних зобов’язань.

– Причиною не забезпечення черговості оплати платіжних доручень стало погодження та визначення пріоритетності проведення видатків, – заявив він. – Це як крапка отієї епопеї, яка тривала щонайменше впродовж трьох років, коли йшлося про дуже погане підкріплення в казначействі…
Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету міста Черкаси
черкаси черкассы аудіт казначейство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии