Депутат Черкаської міської ради обговорив із мешканцями свого округу проект Програми соціально-економічного розвитку

Депутат Черкаської міської ради від фракції Вільних демократів Руслан Зоря обговорив разом із мешканцями свого округу проект Програми соціально-економічного розвитку на 2015-ий рік. За його словами, усі внесені ним пропозиції формувалися з огляду на прохання самих містян.Про це він повідомив у мережі "Фейсбук".
 
"Причиною зібрання став проект Програми соціально-економічного розвитку, який кулуарно формував секретар міської ради Олександр Радуцький і поспіхом хотів «протягнути» через виконавчий комітет та сесію міської ради. За проектом Радуцького 10-тисячному округу та «Луначарці» припало робіт на загальну суму 170 тис. грн.. У той час як, наприклад, інші мікрорайони рясніють дитячими і спортивними майданчиками, ремонтом тротуарів і мільйонними сумами на ремонти садочків і шкіл.

Людей, які прийшли на збори, обурило таке ставлення до їхнього мікрорайону. Адже завдяки їхній активності я подав до департаментів міської ради близько 30 пропозицій. Із них: ремонт двох мостів, будівництво дороги і освітлення через ліс в мікрорайон «Соснівка», будівництво спортивного майданчика (проект вже є, кошторис є, необхідно лише фінансування), ремонт тротуарів, заміну вікон в дитячому садочку, освітлення тощо. З них врахували лише три і то незначні. Дають невеличку суму коштів на ліквідацію аварійності в ЗОШ № 7. На решту пропозицій не знайшлося фінансування. Точніше знайшли. В розділі «інші кошти». Це означає, що дія ніби є, але грошей нема.

На зборах ми обговорили проект Програми соціально-економічного розвитку, вирішили, які найбільш актуальні пропозиції відстоюємо, які поки що залишаємо у планах.
 
Люди вирішили радикально захищати інтереси свого мікрорайону. Якщо наші пропозиції не врахують, прийдемо на сесію міської ради, пікетуватимемо кабінет секретаря міської ради, зустрічатимемо директорів департаментів, які не врахували наші пропозиції, біля їхніх кабінетів. На зборах прийняли два звернення до міської ради: від мікрорайону «Луначарський» та мікрорайону «Соснівський», який пан Радуцький, чомусь також залишив без уваги.

Розумію, що тактика Олександра Радуцького проста: показати, що в округах «Вільних демократів» нічого не робиться. Якщо він бачить себе керманичем міста, то, на жаль, не мислить глобально, як це має робити міський голова. Чим відрізняються мешканці мікрорайонів «Луначарського» і «Соснівки» які змушені ходити темним лісом, наражаючи себе кожен день на небезпеку від тих же жителів «Зеленої» чи «Митниці». Чому не закладаються кошти на дорогу через ліс, яка б мала б зєднати «Луначарку» і «Соснівку»? Це зменшило б транспортне навантаження на інші вулиці та дало б можливість покращити рух пасажироперевізників. І це не питання лише цих двох мікрорайонів. Це питання всього міста. Адже добратися в онкодипансер чи обласну лікарню жителям ПЗР було б скоріше через «Луначарку», ніж через центр міста. Проект Програми чітко показав, що у розробників відсутнє стратегічне мислення розвитку Черкас. Лише одне в голові – натикати дитячих майданчиків, відремонтувати кілька метрів тротуарів і попіаритися на камеру.

Також на зборах запропонував мешканцям визначитися, що краще, роздавати матеріальну допомогу по 200-300 грн. із депутатського фонду чи скерувати кошти на потреби мікрорайону. Люди однозначно вибрали, що треба «не проїдати гроші», а вкладати їх в мікрорайон.

Вдячний жителям «Луначарки» і «Соснівки», що вони так активно відреагували на намагання секретаря міської ради Олександра Радуцького кулуарно вирішувати питання життєдіяльності міста", – написав Руслан Зоря.
черкаси черкассы депутат міськрада проект
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии