У Черкасах, у мікрорайоні «Дніпровський» запрацює новий ринок

21 березня у Черкасах, у мікрорайоні «Дніпровський» (вулиця Пацаєва, 8), запрацює новий ринок. Це перший ринок у цьому районі міста. Повідомляє Економіка сьогодення

- Люди давно писали листи до влади із проханням відкрити ринок і у нашому мікрорайоні. Адже найближчі до нас базари практично недосяжні для людей похилого віку, яких у нас мешкає дуже багато, – розповідає голова КСН «Дніпровський» Любов Здоровенко. – Ціни у магазинах суттєво дорожчі за ринкові, тож тепер люди зможуть економити, за «сусідськими» цінами купуючи овочі, фрукти, домашню консервацію.

- Коли йшов на вибори, це було одним із найбільш поширених звернень мешканців мікрорайону – відкрити тут продуктовий ринок, бо до інших добиратись задовго і задорого. Я пообіцяв, що ринок у мікрорайоні буде. Наразі 5 металевих конструкцій – навіси зі стелажами, кожен із яких розраховано на 2 продавців – уже готові, – констатував депутат Черкаської міської ради від мікрорайону «Дніпровський» Олег Кашко. – Від початку, «сусідський» ринок працюватиме по неділях у ранковий час (відкриття його відбудеться о 8.00), згодом порадимось із людьми, як саме розширити його роботу.

Економіка сьогодення
черкаси черкассы овощи ринок рынок фрукты днепровский
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии