Черкаська міська рада повідомляє: На місці котловану по вул. Пастерівській, 1 утворюють стихійне сміттєзвалище

У дворі по вулиці Пастерівській, 1 розташований котлован під будівництво житлового будинку. Багато років тому його розрили, але будівельні роботи так і не розпочали. Нині там стихійне сміттєзвалище та небезпечна територія для жителів мікрорайону.
 
"Прошу терміново усунути небезпеку для дітей та дорослих, яка виникла в зв’язку з падінням огорожі котловану під час сильного вітру. Цей котлован знаходиться біля мого будинку. Ще загроза в тому, що вже почало створюватись стихійне сміттєзвалище. За відсутності огорожі люди скидають в котлован сміття", – пише жителька будинку Пастерівська, 1 у зверненні до депутата Черкаської міської ради Оксани Мелікової.
IMG_2574

Оксана Мелікова оглянула територію у дворі цього будинку.
 
Котлован, дійсно, частково вже без огорожі. Небезпека в тому, що водії автомобілів тепер можуть не помітити котловану і просто в`їхати у величезну яму, глибиною близько 5 метрів. Також у котловані грають діти у футбол, а жителі навколишніх будинків скидають сміття, – розповідає депутат. – Я підготувала звернення до міського голови, щоб у роботу включилась і муніципальна інспекція, і департамент архітектури. Як мінімум треба, щоб орендар земельної ділянки огородив територію і убезпечив мешканців. 
IMG_2572
Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету міста Черкаси
черкаси черкассы смітник пастерівська котлован будівництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии