У МВС закликали громадян активніше використовувати «європротокол»

Така практика дасть змогу звільнити наряди патрульної служби від оформлення ДТП, в яких не постраждали люди. Відтак патрульні матимуть змогу приділити більше уваги охороні громадського порядку на обслуговуваній ними території. Про це сьогодні, 13 березня, на прес-конференції в МВС повідомив заступник глави відомства Сергій Яровий.

Експеримент, що тривав кілька місяців на базі м. Хмельницький, дав змогу виявити ряд проблемних моментів. Частина з них стосувалася оформлення дорожньо-транспортних пригод, зокрема – оформлення страхових випадків. Учасники експерименту розглядали ці ситуації на зустрічах із представниками страхових компаній, на заняттях в автошколах.

За статистикою, у м. Хмельницький лише в 10 відсотках ДТП страждали люди. У решті випадків громадяни могли скористатися можливістю не викликати міліцію, а скласти та подати до страхової компанії «європротокол».

У МВС закликали громадян активніше використовувати «європротокол» (ФОТО (фото) - фото 1
У МВС закликали громадян активніше використовувати «європротокол» (ФОТО (фото) - фото 1

Сергій Яровий зазначив, що коли в ДТП постраждали люди, наряд патрульної служби повинен оперативно прибути на місце події і розпочати оформлення ДТП. Пізніше його змінить група оформлення дорожньо-транспортних пригод. Її створення теж передбачене на підставі аналізу результатів експерименту.

– Я вважаю, є необхідність використовувати європейський досвід – «європротокол» – для того, щоб патруль якомога менше знаходився на оформленні документів ДТП. Замість цього він повинен перебувати на маршруті, – підкреслив Сергій Яровий.

 

Прес-служба МВС України

УМВС України в Черкаській області
черкаси черкассы умвс дтп даі протокол європротокол
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии