Президент України відзначив мобілізацію на Черкащині

Найкраще виконують мобілізаційні завдання також у Вінницькій, Хмельницькій, Київській і Рівненській областях. Про це Петро Порошенко заявив на нараді з питань оборони з головами обласних державних адміністрацій. Повідомляють у прес-службі Глави держави.

– Процес, який розпочався рівно місяць тому в Мінську, в жодному разі не повинен ні в кого створити ілюзій, що загроза минула або зменшилась, – наголошує Президент України. – Ситуація потребує чітких і скоординованих дій, які різко збільшать обороноздатність Збройних Сил, можливості оборони нашої держави. Не менш важливим для укріплення оборонних можливостей є і процес демобілізації.

Петро Порошенко наголосив також на необхідності забезпечення ефективної реабілітації тих, хто повертається із зони бойових дій.

– Задля якісної реабілітації травмованих і поранених учасників АТО на Черкащині вже створено спеціальний Центр реабілітації при обласному госпіталі для інвалідів війни, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Також в обласній лікарні відкрито відділення відновного лікування для наших бійців. Їм надають як медичну, так і психологічну допомогу. Остання – не менш важлива, зважаючи на те, що пережили наші воїни.

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
черкаси черкассы мобілізація мобилизация президент порошенко область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии