У Черкаській області вирішено продовжити роботу над створенням національного природного парку «Холодний Яр»

Міністерство екології та природних ресурсів України 12 березня 2015 року провело відкриту зустріч в Черкаській області, в рамках якої було прийнято рішення про продовження створення національного природного парку "Холодний яр" з урахуванням думки місцевих жителів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

"За результатами зустрічі вирішено продовжити роботу над створенням національного природного парку "Холодний Яр" з урахуванням думки громадськості; запропоновано Черкаської облдержадміністрації включити до складу робочої групи по створенню парку голів сільських рад, території яких межують з територією парку; головам сільрад запрошувати на зустрічі і наради з питання створення парку представників природоохоронної громадськості; Мінприроди поінформувати Комітет Верховної ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи про результати зустрічі", - сказано в повідомленні.

В рамках даної зустрічі були присутні близько 40 представників різних органів влади і самоврядування.

Відзначимо, що "Холодний яр", як передбачається, буде займати площу в 8,5 тис. га. На утримання природного парку планується виділяти близько 4 млн грн в рік з державного бюджету.

черкаси черкассы холодний яр развитие парк национальный
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии