Міська влада відзначила грамотами виконавчого комітету й подяками міського голови кращих комунальників

Цієї неділі, 15 березня, своє професійне свято відзначатимуть працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення України. Його встановили згідно з Указом Президента України від 15 лютого 1994 року.

Із цієї нагоди міська влада відзначила грамотами виконавчого комітету й подяками міського голови 63 кращих працівників цієї сфери. Серед нагороджених – представники КП «Черкасиводоканал», Служб утримання будинків, КП «Черкаситеплокомуненерго» та департаменту житлово-комунального комплексу.
Міська влада відзначила грамотами виконавчого комітету й подяками міського голови кращих комунальників, фото-1

– Зараз нам потрібно відроджувати комунальну галузь, адже тільки разом ми зможемо далі розвивати наше місто, – звернувся до присутніх комунальників заступник міського голови Юрій Гончаров, якій курує цю галузь. – Велика подяка Вам за вашу працю. Вона помітна для всіх нас.
3_49

Юрій Андрійович відзначив, що комунальна галузь є однією з найважливіших та, на жаль, найпроблемніших, бо саме від щоденної роботи комунальників залежить настрій містян та оцінка ними влади міста.
Міська влада відзначила грамотами виконавчого комітету й подяками міського голови кращих комунальників, фото-2

Від імені депутатів Черкаської міської ради секретар міської ради Олександр Радуцький. Він подякував працівникам житлово-комунальної галузі за те, що вони попри всі труднощі в країні продовжують сумлінно виконувати свою роботу й утримують місто.
Офіційний портал міської ради, міського голови, виконавчого комітету міста Черкаси
черкаси черкассы місьрада комунальникі грамота подяка свято
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии