• Головна
  • «81% молодих українців готові виїхати з України і жити в іншій країні»
15:18, 13 березня 2015 р.

«81% молодих українців готові виїхати з України і жити в іншій країні»

Більшість українців (81%) хочуть виїхати з України і жити в іншій країні. Про це свідчать результати опитування проведеного громадською організацією «Рух за справедливість».

Опитування проводилося серед молодих людей віком від 18 до 28 років. Серед опитаних, думають про переїзд і хочуть виїхати 81% респондентів. Ще 6% раніше збиралися покинути Україну, але передумали. Вагалися з відповіддю 13% молодих людей.

Найбільш популярна причина привабливості виїзду полягає у високому рівні життя за кордоном - з цією відповіддю згодні 68% опитаних респондентів. За кордоном простіше знайти роботу молодим людям - 54%. Безпечність для життя - 47%. І інші причини виїзду - 24%.

З найпривабливіших напрямів для переїзду, виявилася Європа - 62%, Австралія - 10%, США - 8%, Росія - 5%, Китай - 4%, Канада - 3%, Інші країни - 8%.

Незважаючи на рішучість більшості молодих людей емігрувати з країни, вважають, що це непатріотично і неправильно - 53%. Всього 22% впевнені, що молодь має право сама визначатися, де жити і працювати. І завагалися з відповіддю 25%.

Опитування проведене 16 лютого - 2 березня 2015 року. Брало участь 1100 респондентів, вік від 18 до 28 років. Статистична похибка не перевищує 3%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #украина #за границу #за кордон #выезд #страна #работа #заработки
Оголошення
live comments feed...