• Головна
  • «Міні-фабрика» для бійців АТО випускатиме сало у тубах
13:16, 13 березня 2015 р.

«Міні-фабрика» для бійців АТО випускатиме сало у тубах

Освоївши місяць тому пошиття білизни для відправки у АТО, тут відкривають нове, уже восьме виробництво продукції для наших військових.

- Із дня на день ми чекаємо поставки із Харкова туб для пакування перетертого із часником сала. Це буде уже восьме виробництво, яке освоїли наші жінки, - констатує депутат Черкаської міської ради від мікрорайону «Дніпровський» Олег Кашко. – Починаючи із листопада, наш КСН постійно передає до зони АТО овочі та теплі речі. Зараз овочі збираємо і для виготовлення сухпайків. Загалом, наші жінки виготовили більше 200 пар теплих шкарпеток, більше 40 пар теплих рукавиць, пошили більше 100 штук білизни (наш КСН став «піонером» у виробництві білизни для бійців АТО), заготовили більше 80 кг квашеної капусти та понад 200 банок перемеленого сала з часником - а з понеділка, для зручнішого використання, відкривається виробництво сала у тумбах.

- Ми сплели уже 11 маскувальних сіток, - розповідає секретар КСН «Дніпровський» Любов Здоровенко. – На завершені, спеціальна, на замовлення, сітка 8х10 метрів. Але, через недостатню кількість спеціального матеріалу - саме зелених кольорів – ми не маємо можливості її завершити. Тож ми будемо дуже вдячні, якщо хтось принесе залишки тканини або не пожалкує «відріз» (тканина на білизну), нитки та резинки. Ми радо приймемо все це за адресою вул.. Подолинського, 13. Телефони КСН (0472) 73-23-20, 56-97-00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #ато #сегодня #бійці #міні-фабрика #сало #еда
Оголошення
live comments feed...