Для деяких підприємливих людей весняний черкаський «Первоцвіт» відіб'є останню надію на легкий заробіток

Мета операції "Первоцвіт", що проходить з 12-го лютого в Черкаській області, це збереження рідкісних видів рослин, занесених до Червоної книги України, та припинення подальшої торгівлі ними. І для любителів легкої наживи ця операція затягнеться до кінця квітня.

За сприяння небайдужих громадян Черкас були виявлені 28 осіб, які торгували рослинами, занесеними до Червоної книги України. На кожного з правопорушників складено протоколи. Долю подальших їх "доходів" буде вирішувати суд.

Варто нагадати, що згідно зі статтею 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення, погіршення середовища зростання рослин, види яких занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов вирощування рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі або пошкодження, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.

УМВС України в Черкаській області
черкаси черкассы мвс первоцвет первоцвіт цветі злодій продажа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии