• Головна
  • Черкаські правоохоронці ведуть боротьбу з інтернет-шахраями (ФОТО, ВІДЕО)
19:08, 12 березня 2015 р.

Черкаські правоохоронці ведуть боротьбу з інтернет-шахраями (ФОТО, ВІДЕО)

На прес-конференції, яка відбулася в УМВС України в Черкаській області, тимчасово виконуючий обов'язки начальника відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Черкаській області Богдан Горбачов розповів про найпоширеніші види кіберзлочинів.

- Кількість злочинів, пов'язаних із використанням мережі Інтернет, збільшилася. З початку 2015 року зафіксовано близько 180 таких випадків, проте їх кількість набагато більша. Люди через певні причини не звертаються до міліції, тому існує велика кількість так званих латентних кримінальних правопорушень, - розповів Богдан Миколайович.

Черкаські правоохоронці ведуть боротьбу з інтернет-шахраями (ФОТО, ВІДЕО (фото) - фото 1

Черкаські правоохоронці ведуть боротьбу з інтернет-шахраями (ФОТО, ВІДЕО (фото) - фото 1

Зловмисники використовують розповсюджені сайти-аукціони і під приводом купівлі, продажу або обміну певного товару намагаються заволодіти банківськими реквізитами її власника. Завдяки отриманим даним лиходії можуть знімати з рахунків одурених громадян гроші.

- Зараз кіберзлочини здебільшого вчиняє молода верства населення, яка має навички роботи з комп’ютерною технікою. Це можуть бути як студенти, так і школярі, - звернув увагу присутніх Богдан Горбачов.

Черкаські правоохоронці ведуть боротьбу з інтернет-шахраями (ФОТО, ВІДЕО (фото) - фото 2

Він додав, що, як правило, шахрайства вчиняють одні й ті ж особи. Для прикладу правоохоронцями проводиться розслідування кримінального провадження, де одна особа вчинила близько 40 кримінальних правопорушень.

Наприкінці заходу Богдан Миколайович звернувся до громадян:

- Якщо у Вас є інформація про вчинення шахрайств або Ви стали жертвою зловмисників, звертайтеся у відділ боротьби з кіберзлочинністю УМВС за адресою: м. Черкаси, вулиця Грибоєдова, 62, де вас вислухають та прикладуть максимум зусиль для розкриття даних кримінальних правопорушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #киберзлочинець #мвс #мвд #преступление #шахрай #злочин #обман
Оголошення
live comments feed...