• Головна
  • У Черкаській міськраді запевняють, що припинять опалювальний сезон коли температура три дні триматиметься не нижче +8.
07:20, 12 березня 2015 р.

У Черкаській міськраді запевняють, що припинять опалювальний сезон коли температура три дні триматиметься не нижче +8.

Вчора Арсеній Яценюк звернувся до мерів міст та голів місцевого самоврядування з вимогою ухвалити рішення про зменшення температури теплоносія і зупинки "обігріву" повітря.

Але у Черкаській міській раді запевняють, що зменшити температуру носія не можуть. І припинять опалювальний сезон тільки у тому разі, якщо середньодобова температура три дні триматиметься не нижче +8. Повідомляє vikka.ua

"Згідно нормативу, припинення опалювального сезону можливе лише за умови, якщо три доби температура повітря триматиметься вище +8. У Черкасах поки ще не зафіксували такого показника", – говорить заступник директора департаменту ЖКХ Черкаської міської ради Алла Грохольська.

"Ми вимушені підтримувати температуру теплоносія для забезпечення мешканців будинків гарячою водою. Знизити температуру на котельні чи Черкаській ТЕЦ не можливо, бо від них йде одна труба, а вже потім цим теплоносієм розподіляється й гаряча вода. Тому знизити температуру означає залишити мешканців без гарячої води", – наголошує Алла Олександрівна.

За її словами, пощастило в цьому плані мешканцям будинків, у яких встановлені індивідуальні теплові пункти.

Також вона розповіла, що у Черкасах деякі об’єднання співвласників будинків також вже поробили собі коректори температури. Окрім того у нових будинках, які будувалися за новими технологіями, вже передбачене встановлення ІТП.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #яценюк #тепло #отопление #холод #температура #міськрада
Оголошення
live comments feed...