• Головна
  • Четверта хвиля: Золотоніщина влаштувала урочисті проводи чергової групи мобілізованих на військову службу
06:40, 12 березня 2015 р.

Четверта хвиля: Золотоніщина влаштувала урочисті проводи чергової групи мобілізованих на військову службу

9-10 березня 2015 року Золотоніщина урочисто проводила чергову групу мобілізованих, які поповнили лави Збройних сил України.

Разом з родичами і друзями, провести майбутніх бійців прийшла громада району, а також представники духовенства та районне керівництво.
До будинку культури, за доброю традицією, захисників України, з їх рідними та друзями, запросили для того, щоб подякувати за їх мужність і гідно провести українських вояків в далеку дорогу.

- Офіційні проводи до лав Збройних сил України стали традицією. Для нас ви вже Герої, тому що сьогодні ви не просто йдете в армію, сьогодні розумієте, що йдете захищати Батьківщину, боротися за мир на Україні. Ми вами пишаємося, і вклоняємося вашим сім'ям, батькам, матерям і дружинам, і бажаємо вам легкої служби та скорішого повернення додому, - виголосив напутнє слово голова районної ради Валерій Сарана.

Після виступів голови райдержадміністрації Олександра Лісового та голови районної ради Валерія Сарани, настала черга представників духовенства. Отець Олександр та батько Ярослав, відчитавши молитву, освятили мобілізованих чоловіків і подарували кожному ікону, молитвослов і натільний хрест.

Потім, представники сфери освіти району вручили воїнам ангелів-оберегів, виготовлених дітьми.

І наприкінці урочистої церемонії, на двох Державних Прапорах України, захисники Вітчизни поставили свої автографи. Один прапор залишиться в районі, інший, як оберіг, поїде в зону проведення АТО.


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #мобілізація #четверта #хвиля #волна #золотоноша
Оголошення
live comments feed...