• Головна
  • Києво-Могилянська бізнес-школа починає працювати над розвитком Чигиринщини
06:10, 11 березня 2015 р.

Києво-Могилянська бізнес-школа починає працювати над розвитком Чигиринщини

В рамках проекту "Develop Ukraine", розпочатого у минулому році та спрямованого на розвиток українських міст та регіонів, Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] починає співпрацю з ініціативною групою громадянського руху «За процвітання Черкащини» над розвитком Чигиринського району.

Команда kmbs та учасники MBA-груп під час виїзного навчання в Чигирині будуть працювати над стратегією відродження цього депресивного регіону, в якому сконцентрована велика кількість історичних пам’яток. Серед власників бізнесів та президентів найпотужніших українських компаній, участь у кількаденному «мозковому штурмі» візьмуть і представники Чигиринщини. Як зазначив декан kmbs Олександр Саврук, вже є досвід, коли близьке знайомство з потенціалом території викликало в учасників бізнес-навчання бажання інвестувати в її розвиток.

—​ Це якраз той випадок, коли ми як бізнес-школа відчуваємо, чи є можливість щось змінити. Ми маємо вже певний досвід допомоги таким ініціативним групам. Ми виїздили на місця і дуже часто це викликало бажання в учасників проінвестувати в територію, де є партнери, де є цей природний драйв. Наша роль у цьому дуже проста – це навчання, передача нашого досвіду, у тому числі міжнародного. І звісно, наші учасники. У мене таке враження, що байдужими вони звідти точно не поїдуть,— зазначив Олександр Саврук.

Створення освітнього кластеру на Чигиринщині є одним із напрямів проекту відродження району, який ініціативна група презентувала в Києві минулого тижня. У рамках проекту, в Чигиринському районі вже цього року може розпочати роботу виїзний кампус kmbs.

– Ми вже давно міркуємо над створенням постійно діючого виїзного кампусу нашої школи. Ми про це мріяли. І відчуваємо, що сьогодні по багатьох параметрах цій ідеї резонує Чигиринщина, – відзначив Олександр Саврук.

На думку голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної, для Чигиринщини це може стати неабияким стимулом розвитку.

–Учасники навчальних програм закладу – це і потенційні наші інвестори, – вважає Наталія Нетовкіна. – Та головне, що дасть нам реалізація цієї ідеї – це енергія розвитку, середовище майбутніх змін у поки що депресивному районі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #сегодня #Громадянський #рух #За процвітання Черкащини #Develop Ukraine
Оголошення
live comments feed...