Кому чекати ревізорів у ІІ кварталі 2015 року

   На виконання доручень Держфінінспекції України та плану контрольно-ревізійної роботи Держфінінспекції в Черкаській області на ІІ квартал 2015 року, фахівці інспекції продовжать роботу, спрямовану на здійснення фінансового контролю за витрачанням державних коштів та майна установами, організаціями та підприємствами області.

Так, фахівці Держфінінспекції проведуть ревізії фінансово-господарської діяльності установ охорони здоров’я та соціального захисту населення. Відбудеться ревізія місцевих бюджетів на території Кам'янського району, яка охопить 8 установ.

Слід чекати ревізорів і Національному дендрологічному парку «Софіївка» Національної академії наук України.

У полі зору ревізорів опиниться Навчальний центр Державної прикордонної служби України.

Також здійснюватиметься ревізія фінансово-господарської діяльності Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 та Черкаської гімназії №31.

Фахівці інспекції здійснюватимуть і ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності державної установи "Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія".

Про можливі порушення фінансової дисципліни на вказаних об’єктах просимо всіх небайдужих громадян повідомляти на телефон довіри Держфінінспекції в Черкаській області: 0(472) 63-85-90.

Держфінінспекція в Черкаській області
черкаси черкассы Держфінінспекція Черкаська область ревізія проверка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии