На Черкащину переводять суддів із Луганщини

На сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України повідомлено, що на засіданні цієї Комісії 3 березня 2015 року надано рекомендації для переведення суддів до іншого суду. Повідомляє Про Головне 

Ці рекомендації стосуються переведення суддів Донецької та Луганської областей до судів інших областей України.

Вищою кваліфікаційною комісією суддів України надано рекомендації і щодо переведення декількох суддів до судів Черкаської області.
Так, ВККСУ прийнято рішення про направлення матеріалів Президентові України для переведення обраного безстроково судді Жовтневого районного суду міста Луганська Калашника Володимира Леонідовича – на посаду судді Соснівського районного суду міста Черкаси.
Також ВККСУ прийняті рішення надати рекомендації щодо переведення наступних суддів до судів Черкаської області в межах п’ятирічного строку:
- суддю Ровеньківського міського суду Луганської області Дунаєва Сергія Олександровича – на посаду судді Придніпровського районного суду міста Черкаси;
- суддю Ровеньківського міського суду Луганської області Квашу Ірину Михайлівну – на посаду судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області.

Про Головне
черкаси черкассы суд суддя леганск перевод правосудие
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии