У січні-лютому 2015 року зменшилася кількість ДТП на залізничних переїздах

Упродовж січня-лютого 2015 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами сталося 11 дорожньо-транспортних подій, що на 4 випадки менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Зокрема, по 3 ДТП було зафіксовано на Одеській та Донецькій залізницях, по 2 – на Львівській та Придніпровській та 1 – на Південно-Західній залізниці. Унаслідок ДТП загинуло дві особи і шість травмовано.

Усі дорожньо-транспортні події на переїздах та коліях стаються через грубе порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху. Саме з цієї причини сталося ДТП 8 березня на залізничному переїзді без чергового 39 км перегону Іспас – Вижниця Львівської залізниці. Водій легкового автомобіля BMW, під’їжджаючи до переїзду, не звернув увагу на дорожні знаки, і не впевнившись у відсутності поїзда, виїхав на колію, де й був збитий приміським поїздом № 953 Чернівці – Вижниця. Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, але наїзду уникнути не зміг. Водій легковика не постраждав, а його пасажира було госпіталізовано до лікарні.

Залізничники в черговий раз закликають водіїв автотранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними і дисциплінованими на залізничних переїздах.

Довідково:

У 2014 році на залізничних переїздах і коліях поза переїздами сталося 68 дорожньо-транспортних подій, унаслідок яких загинуло 19 осіб та 34 травмовано.

УКРЗАЛІЗНИЦЯ
черкаси черкассы укрзалізниця дтп переезд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии