• Головна
  • В Оршанці відкрито пункт прикордонного контролю
12:55, 20 жовтня 2009 р.

В Оршанці відкрито пункт прикордонного контролю

Тепер аеропорт Черкас може приймати міжнародні рейси.

За повідомленням прес-служби Черкаської обласної ради, для здійснення прикордонного контролю у пункті пропуску через державний кордон для міжнародного повітряного сполучення «Черкаси» адміністрація Держприкордонслужби прийняла рішення про створення у складі ОКПП «Київ» контролерського поста «Черкаси» з місцем дислокації в Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України (Оршанець).

Про це йдеться у листі Першого заступника Голови Державної прикордонної служби України Павла Шишоліна до голови обласної ради Володимира Греся. Він також інформує, що вже віддано належні розпорядження начальнику ОКПП «Київ» щодо укомплектування підрозділу і проведення комплексу організаційних заходів, необхідних для здійснення пропуску через державний кордон осіб, повітряних суден і вантажів в аеропорту «Черкаси».

Минулої весни Кабінет Міністрів України своїм рішенням надав Черкаському аеропорту міжнародний статус. Завдяки новому статусу, аеропорт зможе приймати вантажні і пасажирські літаки міжнародних рейсів. Наприкінці березня 2007 року Міністерство транспорту і зв'язку провело сертифікацію Черкаського аеропорту, визнавши його таким, що відповідає всім вимогам законодавства про цивільну авіацію і придатним для експлуатації та прийому літаків. Сертифікат дійсний до березня 2010 року.

Генеральний директор комунального підприємства «Аеропорт Черкаси» Володимир Сторчеус наголосив, що Черкаський аеропорт фактично готовий до здійснення міжнародних перельотів, усі необхідні погодження вже отримано, бракувало лише створення у складі ОКПП «Київ» контролерського поста «Черкаси». Адже саме прикордонники здійснюють контроль з перевірки пасажирів, зокрема, прикордонних паспортів та інших документів.

– Гадаю, що за кілька тижнів ми узгодимо всі необхідні питання. Звісно, про наповнення пасажиропотоку говорити ще рано, першими будуть чартерні пасажирські рейси. Але завдяки новим можливостям ми зможемо значно розвантажити вантажопотік міжнародного аеропорту «Бориспіль». Поки що Черкаський аеропорт продовжує забезпечувати польоти тільки по Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...