У Черкаській області в січні цього року проведено 163 заходи з упередження корупційних правопорушень.

За повідомленням відділу власної безпеки головного управління ДФС у Черкаській області першого місяця цього року у напрямку профілактики проведено 163 заходи з упередження корупційних правопорушень. Відбулось 48 службових розслідувань і перевірок. За їхніми результатами керівництву державних податкових інспекцій області внесено 34 подання для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 25 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

До органів прокуратури направлено 4 матеріали для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За даними матеріалами відкрито 2 кримінальних провадження щодо вчинення працівниками органів доходів і зборів кримінальних проступків. На даний час триває досудове розслідування.

ГУ ДФС у Черкаській області просить черкащан одразу повідомляти про будь-які протиправні дії працівників фіскальної служби за номером телефону довіри Головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, або за номером спеціальної гарячої лінії ГУ ДФС у Черкаській області 33-91-34.

Також дієвим інструментом двостороннього зв’язку із підприємцями та громадянами є інтерактивний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс». За номером (044) 284-00-07 фахівці сервісу приймають звернення про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкових інспекцій та митниць, оперативно та в повному обсязі вирішують суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків, або під час митного оформлення.

З початку року за номером «Пульсу» надійшло 8 звернень від платників та громадян Черкаської області.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
черкаси черкассы корупція дфс право порушення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии