Ігор Яшкін, заступник обласного комісара: “Вони не будуть відправлятися в зону антитерористичної операції. А будуть проходити військову службу у військових частинах тут, у тиловій частині України. Повістки будуть розносити всі: і сільські ради, і комунальні підприємства (ЖЕКи, СУБи), керівники підприємств також відповідають за доведення поїздок до своїх підпорядкованих працівників, які працюють на підприємствах, установах, організаціях. Тобто всі відповідальні посадові особи”
![](https://s.0472.ua/section/logo/upload/pers/10/logo.png?20240727)