• Головна
  • У чому перевага компанії за кордоном?
20:58, 8 березня 2015 р.

У чому перевага компанії за кордоном?

Компанія оффшор може мати клієнтів і партнерів у різних частинах світу. Проте, вона не належить до юрисдикції федерації і не підлягає розгляду податковий інспекці. Власнику бізнесу не належить обов'язок сплати соціального забезпечення.

Фірма, зареєстрована в податковому «раю» стягує податки в країні реєстрації і знаходиться під юрисдикцією країни реєстрації.

Оффшорна фірма може виставляти рахунки-фактури для компанії в оффшорах  чи індивідуальних клієнтів, як іноземних, так і місцевих, також і національною мовою. Рахунок-фактура зарубіжна відрізняється від рахунку-фактури національної тому, що не нараховується ПДВ.

Компанія за кордоном може мати необмежену кількість банківських рахунків у різних банках світу, також і в своїй країні. Для зручності розрахунків контрагентів рахунок компанії offshore в нціональному банку може проводитися як в іноземній валюті, так і в національній.

Якщо банківський рахунок оффшорної компанії зареєстровано в країні - воно має статус рахунку компанії-нерезидента і знаходиться поза юрисдикцією. Це означає, що такий рахунок не підлягає контролю з боку податкової інспекції.

При використанні параметрів директора і акціонера справжній власник компанії не значиться в документах компанії, і не можливо ідентифікувати.

Якщо Ваша компанія за кордоном, потребує більшої надійності на ринку, замість реєстрації нової компанії ви можете купити готовий оффшор. Це і буде "не використована" компанія "зі стажем" (тобто "працює" на ринку не сьогодні), зареєстрований набагато раніше, в якому дані власників будуть замінені на дані нового.

Компанія за кордоном може бути корисна, якщо:

1.Ви ведете зовнішню торгівлю (експорт, імпорт).

2.Надаєте послуги, які можуть бути виконані на відстані, і продаються через Інтернет. Оффшорна фірма може укласти договір про надання послуг за межами країни резиденції її директора (власник оффшорної компанії фігурує в ній в якості директора), а дохід свій гонорар за виконану послугу, буде видалений в зоні, звільненої від податків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...