• Головна
  • Волейболістки Черкащини змагалися за Кубок присвячений Міжнародному жіночому дню!
15:41, 8 березня 2015 р.

Удруге на базі Чигиринського НВК №2 пройшли змагання з волейболу серед жіночих команд, присвячені Міжнародному жіночому дню. Повідомляє Черкаський спорт
    На запрошення організаторів заходу прибули команди із Кам’янки, Світловодська, Черкас та Чигирина. Перед початком ігор завідувач сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Мотренко привітав учасників й оголосив регламент проведення змагань.  Про інформують в Чигиринській РДА.
   Першими на старт вийшли волейбольні команди Чигирина та Світловодська. Гору взяла «вічно молода» команда гостей, яка була переможцем минулорічного турніру. Друга гра відбулася між кам’янським «Галуксом» та командою «Черкаси». Видовищна гра тримала у постійній напрузі уболівальників та учасників. З мінімальним рахунком у першій партії 25:23 виграють Черкаси. У другій партії незламну силу духу демонструють кам’янчани і переграють упевнено суперника 25:9. Доля була вирішена у третій партії, яку виграли волейболістки «Галукс».
   Після поразки у першій зустрічі в чигиринських волейболісток з’явилось велике бажання перемогти наступну команду - представників обласного центру. І це завдання вони успішно виконали, здолавши суперників з рахунком по партіях 2:0. А ось у наступній грі Світловодська команда легко провела першу зустріч з кам’янськими волейболістками і «розслабилась», а кам’янчани навпаки мобілізували свої сили і проявили характер. Вся партія тривала «очко в очко», досягнувши результату 28:26. Проте, останні переможні очки все ж таки вирвали світловодські спортсменки.
   03.03.2015 Кубок 8 березня Чигиринська волейбольна команда, розігрівшись у попередніх зустрічах, успішно атакувала молоду, але перспективну команду «Галукс», не даючи дівчатам шансу на перемогу. Отже, свисток судді сповістив команди про закінчення двобою з рахунком 2:0 по партіях на користь господарів. Остання зустріч між командами «Черкаси» - «Світловодськ» не вносила інтриги у турнірну таблицю, але зраджувати переможній тактиці світловодські спортсменки не наважились і знову перемогли своїх суперників.
    Від сектору у справах сімї, молоді та спорту райдержадміністрації Кубком, дипломом та золотими медалями нагороджена команда міста Світловодська, диплом за друге місце та срібні нагороди отримали господарі, дипломом за третє місце та бронзовими медалями нагороджено команду «Галукс» м. Кам’янка. Також команди гостів отримали солодощі від команди «Чигирин». В знак шани і поваги до господарів та подальшої співпраці капітани волейбольних команд м. Світловодська вручили запашний коровай, а «Галукса» - великий торт. Від представників команди «Черкаси» учасники волейбольного турніру отримали цукерки. Отже, участь таких команд є гарним прикладом для захоплення молоді волейболом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію