Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на рік обрали головну красуню вишу. Повідомляє ВЧАСНО
Титул “Міс ЧНУ 2015″ отримала студентка ННІ фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Інна Острівна, яка під час змагань зуміла показати себе з найкращої сторони. Також за результатами жюри першою та другою віце-міс черкаського вишу стала студентка ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Дарія Палій і студентка ННІ економіки і права Анна Ситник відповідно.
У Черкаському національному університеті обрали головну красуню вишу (фото) - фото 1