• Головна
  • НБУ: курс гривні стабілізується
09:31, 7 березня 2015 р.

НБУ: курс гривні стабілізується

Національний банк України схвалив низку рішень щодо стабілізації гривні та запровадив додаткові заходи адміністративного регулювання діяльності банків на грошово-кредитному та валютному ринках України.

З 4 березня НБУ наполягає на необхідності проведення більш жорсткої грошово-кредитної політики. До основних ініціатив банку з цього питання належать підвищення облікової ставки з 19,5 % до 30 % річних, збільшення обсягів обов’язкових резервів банків, а також використання жорстких кількісних показників грошової пропозиції відповідно до попередніх домовленостей з фахівцями Міжнародного валютного фонду. За оцінками фахівців Національного банку, ці заходи дадуть змогу зняти напругу на грошово-кредитному ринку та сформувати тенденцію на зниження інфляції.

- Зараз ми маємо позитивну динаміку курсу гривні. Офіційний курс до іноземних валют зміцнився з 30,01 грн. за 1 долар США станом на 26 лютого цього року до 23,09 грн. станом на 5 березня, – зазначив начальник Управління Національного банку України в Черкаській області Сергій Забудський,

Якщо ситуація стабілізується, НБУ буде поступово скасовувати запроваджені адміністративні обмеження та пом’якшувати грошово-кредитну політику.

 

За інформацією прес-служби Управління Національного банку України в Черкаській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #банк #курс #гривня #доллар
Оголошення
live comments feed...