Черкаський автоскладальний завод виготовить 90 бронеавтомобілів “Барс” для української армії.

Черкаський автоскладальний завод виготовить 90 бронеавтомобілів “Барс” для потреб української армії. 

БТР Богдан Барс вперше був продемонстрований у грудні 2014 року, повідомляє Про Головне з посиланням на РБК Україна. Згідно наданої інформації, його комплектують турбодизелем потужністю 160 к.с. з витратою палива всього 15 л на 100 км, що дозволяє броньовику проїхати на одній “заправці” близько 600 км. Авто розвиває швидкість по пересіченій місцевості до 100 км/год, – так БТР Барс охарактеризувала прес-служба Богдан Моторс. Цей бронеавтомобіль може бути використаний як санітарний та патрульний.

Броневик Барс отримав імпортне повнопривідне шасі, дизельний двигун і бронекорпус власної конструкції заводу “Богдан”, який забезпечує захист від боєприпасів калібру 5,45 мм і 7,62 мм.

Броневик Барс призначений для перевезення 6-8 бійців у повній екіпіровці. У базовому виконанні Барс уже укомплектований кондиціонером, додатковим опалювачем Webasto, камерою заднього огляду і кругового огляду, а також GPS-навігатором.

Проектна вартість Богдан Барс на кінець 2014 року – близько 1 млн. гривень. Він став найбільш доступним бронеавтомобілем на ринку.

Про Головне
черкаси черкассы ато барс авто бронеавтомобиль сегодня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии