• Головна
  • З тальнівського борошна пектимуть хліб… в Індонезії
08:45, 20 жовтня 2009 р.

З тальнівського борошна пектимуть хліб… в Індонезії

Єдиним серед підприємств України, яке незабаром продаватиме борошно Індонезії, стане ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне".

Право виходу на ринок цієї країни підприємство отримало завдяки проходженню міжнародної сертифікації SNI. Це дуже складна процедура, адже влада Індонезії ретельно підходить до вибору підприємств для сертифікації.

Цікаво, що наприкінці 90-х років тальнівський комбінат був на межі виживання. Нині ж основними закордонними споживачами тальнівського борошна є країни СНД (Азербайджан, Грузія, Молдова, Узбекистан) і Азії (Філіппіни, Таїланд, В'єтнам). І знову ж, саме ТОВ "Комбінат хлібопродуктів "Тальне" єдине в Україні має найвищий міжнародний сертифікат якості ISO 22000, який і дає можливість продавати борошно вищезгаданим країнам.

– Ми виробляємо борошно вищого сорту. В Україні споживачами продукції під торговою маркою "Королівське борошно" є в основному великі кондитерські підприємства. До речі, ми закуповуємо зерно для комбінату в сільгоспвиробників Черкащини, адже якісного зерна в області вистачає, – говорить директор комбінату Валерій Бєлоногін.

Як зазначає Валерій Вікторович, таке стрімке відновлення виробництва стало можливим завдяки інвесторам та самовідданості колективу комбінату. Адже у складний економічний період робітники зуміли зберегти млин та інше майно підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...