• Головна
  • У Черкаський області пільги на житлово-комунальні послуги отримали родини учасників АТО
18:02, 4 березня 2015 р.

У Черкаський області пільги на житлово-комунальні послуги отримали родини учасників АТО

У п’яти містах та двох районах області родини учасників АТО звільнено від сплати за житлово-комунальні послуги. Про це йдеться у дорученні Черкаської обласної адміністрації від 3 березня 2015 року.

У місті Умань та Уманському районі учасникам антитерористичної операції надається 100-відсоткова знижка на всі житлово-комунальні послуги. У Каневі, Золотоноші та Тальному такі пільговики позбавлені плати за водопостачання, водовідведення, користування житлом та вивезення побутових відходів. У Звенигородці діє 50-вісоткова знижка на всі житлово-комунальні послуги, а в Корсунь-Шевченківському районі до цього додається й знижка на 50 % на абонентну плату за квартирний телефон членам сімей військовослужбовців, які загиблі під час проведення АТО.

Однак з липня 2015 року порядок надання пільг зміниться. При визначенні права на пільги будуть враховувати сукупний дохід сім’ї. Такий порядок не застосовуватиметься для інвалідів війни та учасників бойових дій.

На сьогодні статус інваліда війни отримали 13 осіб із числа учасників антитерористичної операції, статус члена сім’ї загиблого ветерана війни – 81 особа. Міжвідомчою комісією статус учасника бойових дій надано 31 особі.

 За інформацією Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкассы #пільги #ато #посвідчення
Оголошення
live comments feed...