«Маршрутки» у Черкасах їздитимуть за «новими» правилами

У Черкасах триває проходження регуляторного акту щодо підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті з 3 до 4 гривень. Повідомляє ДЗВІН Це затягнеться, як мінімум, на місяць. Тому поки що “маршрутки” ходитимуть рідше. Про це на сьогоднішній прес-конференції розповів секретар міської ради Олександр Радуцький.

“У Черкасах зараз створилася ситуація, близька до соціального вибуху щодо пасажирських перевезень. Ми провели консультації з заступником міського голови, директром департаменту ЖКГ та начальником відділу транспорту і прийняли деякі рішення, які, як на мене, зроблять полегшення для черкащан щодо руху громадського транспорту в Черкасах. Надані пропозиції перевізникам, аби вони збільшили інтервал між рейсами. На 25% зменшиться затратна частина у цих перевізників. Якщо вони зараз просять тариф мінімум у 4 гривні, то коли ми “знімемо” цю затратну частину у 25%, то вийдемо на “старий” тариф 3 гривні”, – сказав Радуцький.

До 10 ранку інтервал між рейсами не зміниться. Із 10 до 16 години – інтервал між рейсами збільшиться вдвічі. Із 16 до 19 години транспорт ходитиме як уранці (до 10 ранку). Із 19 години – інтвервал між рейсами збільшиться вдвічі.

ДЗВІН
черкаси черкассы транспорт маршрутка проезд цена
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии